
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна Панель - одне з останніх досягнень науки. В ній не використовуються шкідливі для організму людини гази, відсутня нитка розжарювання. Забезпечується безпека у використанні і довговічність. Оснащена спеціальними кристалами, діодами, які рівномірно передають світловий потік. Висока економічність, в 10 разів економічніше ламп розжарювання. Вмикання/вимикання відбувається миттєво і не впливає на ресурс довговічності, 50 000 робочих годин. Виключає контрастне освітлення і не створює навантаження на очі людини. Немає ультрафіолетового випромінювання. Температура робочого середовища може коливатися від -20 до +40. Приємне і м'яке освітлення, без пульсації і сторонніх шумів. Якісні кріплення для монтажу, що дає можливість без труднощів встановити панель.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 36 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для медичних установ, Для виставкових залів, Для офісних приміщень |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Термін служби | 50000 годин |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 1195 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Світловий потік | 2880 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Форма рефлектора | Прямокутна |
- Ціна: 1 192,40 ₴


