
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа Т120 40W Е27 EH-LMP-1302 від компанії ElectroHouse служить для якісного та енергоефективного освітлення в будь-якому приміщенні. Зроблена з найбільш високоякісних і міцних матеріалів, виготовлених за новітніми сучасними технологіями відповідно до міжнародних стандартів. Порівняно із звичайними (наколювання, люмінесцентними, ртутними) вона є повністю безпечною, так як не містить у своєму складі шкідливих речовин. Використовуючи її, ви зможете дуже добре заощадити витрата електроенергії. Вона миттєво включається і володіє нейтральним білим кольором, який відмінно діє на очі і не сліпить в них. При виникненні різних збоїв і перенапруження в електромережі вона не перегорає, так як містить спеціальний стабілізатор, який контролює її роботу. Придбати світлодіодну лампу від відомого бренду ElectroHouse можна за доступною для вас ціною на нашому сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна робоча напруга | 260 В |
| Мінімальна колірна температура | 4100 К |
| Мінімальна робоча напруга | 180 В |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кут свічення | 270 град. |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 320 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3600 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя | E27 |
- Ціна: 207,30 ₴


