
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа прямого ввімкнення Ртутно-вольфрамова лампа PHILIPS ML 250W E40 Ртутно-вольфрамова лампа має заповнений газом і покритий зсередини люмінофором скляну колбу, у яку поміщена кварцова ртутна пальник. Послідовно з нею з'єднана вольфрамова нитка накала, яка одночасно є накальним джерелом світла та пристроєм, що обмежує електричний струм. Цей тип ламп вирізняється високим світловим потоком і якісним кольоропередаванням. Ртутні лампи застосовуються для освітлення відкритих просторів, у промисловості, у вуличному освітленні. Головна перевага РВЛ ламп — експлуатація без ПРА й вища світлова видатність, порівнюючи з лампами загального призначення.
| Основні | |
|---|---|
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 250 Вт |
| Виробник | Philips |
| Тип цоколя | Різьба |
| Термін служби ламп | 16000 годин |
| Колір світіння | Жовтий |
| Тип лампи | Газорозрядна |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Цоколь | E40 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 5500 лм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 91 мм |
| Довжина | 226 мм |
- Ціна: 248 ₴


