

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник світлодіодний призначене для освітлення адміністративних приміщень, супермаркетів, декоративного підсвічування. Призначений для роботи при 220-240В, 50Гц
Вимоги по техніці безпеки: Встановлення та очищення світильника виконувати тільки при відключеному живляться.
Склад виробу: Світильник складається з металевого корпусу, опалового розсіювача, драйвера і світлодіодним стрічки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 36 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для виставкових залів, Для офісних приміщень, Для медичних установ |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний/накладної |
| Термін служби | 25000 годин |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Квадратна |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Колір світіння | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Світловий потік | 2500 лм |
- Ціна: 380 ₴


