
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вигідну пропозицію інтернет-магазину "Світ світла".
Пропонуємо світлодіодний світильник Балка довжиною 120 см з вигодою 20%.
| Основні | |
|---|---|
| Потужність | 18 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | G13 |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип освітлення | Світильник |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма | Прямокутна |
| Термін служби | 25000 годин |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 720 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип світильника | Накладної |
| Колірна температура (К) | 6400 |
- Ціна: 133,40 ₴


