

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник Downlight для вбудованого монтажу в стелі різних видів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 67 см |
| Довжина | 270 см |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Прямокутник | 81х255мм |
| Світловий потік, Лм | 1113 |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
- Ціна: 1 186,80 ₴


