



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник Downlight для вбудованого монтажу в стелі різних видів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 230 см |
| Ширина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Світловий потік, Лм | 2*539 |
| Термін служби, годинник | 40 000 год |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
- Ціна: 1 384,20 ₴


