Електромагнітний пускач
У сучасному світі пускач електромагнітний 220в все частіше використовується в побуті для дистанційного управління освітленням, а також потужними поглиначами електроенергії, наприклад, насосами або компресорами. Такі пристрої мають нескладну конструкцію, яка гарантує ефективну роботу апарату, і застосовуються для комутації великих навантажень. Їх головною функцією можна вважати замикання\розмикання ланцюга з великими струмами. Здебільшого магнітні пускачі набувають для дистанційного керування електродвигунами, які працюють від напруги 220 або 380 Вольт. Вдома такі пристосування використовуються для забезпечення вуличного освітлення або включення потужних споживачів електроенергії.
Сфера застосування подібних агрегатів надзвичайно широка. Вони невибагливі в експлуатації і прості в монтажі, тому їх часто використовують для керування різноманітними промисловими і господарськими пристроями. Наприклад, верстати, печі, крани, ескалатори або навіть цілі системи вентилювання. Електромагнітний пускач захистить будь-який виріб від помилкового запуску, а також відключить живлення у випадку пропадання напруги, що забезпечить його безпеку. Також при наявності спеціального реле, він захистить будь-який прилад від можливих і небажаних перевантажень, які можуть вивести його з ладу.
Існує три види пускачів:
- відкриті, які встановлюються в шафах, на панелях і в приміщеннях, які повністю захищені навіть від мінімального попадання вологи і пилу;
- захищені спеціальною оболонкою – їх можна використовувати в приміщеннях з невеликою запиленням;
- волого - і пилозахисні, які пристосовані як для внутрішнього, так і для зовнішнього монтажу (єдиний нюанс – це захист від прямих сонячних променів і опадів).